Kelebek Mobilya İnegöl

3.6
(20)

Kelebek Mobilya İnegöl adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Anadolu Mah. İnegöl-Bursa Karayolu 1.Km Kalburt Mevki No:1, D:B, İnegöl – Bursa

Telefon : (0224) 714 05 46

Kelebek Mobilya İnegöl Yol Tarifi

Kelebek Mobilya İnegöl Bursa ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Anadolu Mah. İnegöl-Bursa Karayolu 1.Km Kalburt Mevki No:1, D:B, İnegöl – Bursa olan Kelebek Mobilya İnegöl, işletmesine (0224) 714 05 46 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kelebek Mobilya İnegöl ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kelebek Mobilya İnegöl yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kelebek Mobilya İnegöl hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kelebek Mobilya İnegöl ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kelebek Mobilya İnegöl ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kelebek Mobilya İnegöl için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kelebek Mobilya İnegöl bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kelebek Mobilya İnegöl sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.6 / 5. Toplam Oy : 20

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Kelebek Mobilya İnegöl Yorumları (20 Yorum)

 1. Kelebek Mobilya İnegöl mağazadan alış veriş ettim ancak Kelebek Mobilya markasına güvenerek. Açıkçası hayal kırıklığı ürün teslimatı 1 ay gecikmiş durumda, mağaza telefonumu bile açmıyor artık. 0850li hatlarını kaç kez aradım bilmiyorum her seferinde konu ile ilgili dönüş yapacağız diyorlar ama arayan soran yok maalesef. Kelebek markası eski değerini ve güvenilirliğini kaybetti gözümde. Her şey ürünü satana kadarmış üzücü açıkçası, alış veriş yaparken bir kez daha düşünün derim…

 2. Güzel mağaza, ilgili personel. Yalnız Kelebek eski Kelebek değil. Özellikle ahşap akşamlar ve bağlantılar Adore kalitesinde. Kelebek şanına yakışmıyor. Üstelik fiyatlar her zamanki Kelebek fiyatları. LÜTFEN bu fiyata gerçek kalite istiyoruz.

 3. 15 günde gelecek diye söz verilen ürünü 2 ay da getirmedikleri için iptal ettim. 1 ay da nakit ödediğim ürünün geri ödenmesini bekleyecekmişim. Tebrikler kelebek mobilya

 4. Kelebekten mobilya alacaklar önce şikayetvar sitesine baksın, sonra başınıza geleceklere şaşırmayın.
  Bakmayacak olanlar için ben kısaca özetleyeyim;
  1- Size söylenen teslim süresinde mobilyalarınızı alırsanız çok şanslısınız demektir.
  2- Gelen mobilyalarınızdaki fabrikasyon hataları (örnek olarak üçlü koltuğun ayak bağlantıları fabrikada ürüne monte edilmediği için koltuğunuz kurulur ve üzerine oturursanız kırılacağı söylenir veya yatağınız sağ ve sol panelleri 4 cm farklı yükseklikte delindiği için sağa 4 cm yatık durur başlık vida karşılıkları bazada yapılmadığı için alelade vidalanıp duvara sıkıştırılır.
  3- Yataktaki hata size söylenmez yatağın niye yamuk olduğunu anlamazsanız geçmiş olsun
  4- Amirlerini aramak isterseniz telefonda amirin personele yuttur geç niye müşteriye çaktırıyorsun minvalinde konuşmalarını duyarsınız
  5- Bu aşamada hepsini tutanak altına almazsanız geçmiş olsun. Tutanak tutturduğunuzda yine geçmiş olsun
  6- Elinizde tutanakla müşteri hizmetlerini ararsınız.
  7- Daha önce firmayı tanımıyorsanız, sıkıntılar için özür dileriz en kısa sürede değişimi sağlayacağız gibi bir telefon beklersiniz.
  8- Çok beklersiniz! 10 gün sonra arayan soran olmayınca mağazayı ararsınız müşteri hizmetlerini arayın denir. Müşteri hizmetlerini ararsınız mağaza size bilgi verecek denir.
  9- Aradan 1-2 hafta daha geçince, fabrikasyon hataları kendi personellerince tutanak altına alınmış mobilyalar için hala değerlendirme sürecinde olduğunu size söylerler. Yetkili biri ile görüşmek istediğinizde ulaşabileceğiniz tek kişinin çağrı merkezindeki kızlar ve kasten telefonlarınızı açmayan mağaza olduğunu öğrenirsiniz.
  10- İnternetten araştırdığınızda sizin gibi yüzlerce kişinin mağdur edildiğini, süreci uzatmanın bir firma politikası olduğunu ve amacının sizi tamir edilse bile şükredecek hale getirmek olduğunu anlarsınız.
  11- Geçmiş olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir