Yataş Alsancak

4.5
(49)

Yataş Bedding adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mimar Sinan, Şair Eşref Blv. No:106, Konak – İzmir

Telefon : (0232) 464 55 10

Yataş Bedding Yol Tarifi

Yataş Bedding İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mimar Sinan, Şair Eşref Blv. No:106, Konak – İzmir olan Yataş Bedding, işletmesine (0232) 464 55 10 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yataş Bedding ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yataş Bedding yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yataş Bedding hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yataş Bedding ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yataş Bedding ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yataş Bedding için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yataş Bedding bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yataş Bedding sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 49

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Yataş Alsancak Yorumları (49 Yorum)

  1. diğer yataş mağazalarına istinaden, yatakların keyifle ve zevkle giydirilmiş olması, atmosferin ve işlerini çok severek yaptığı belli olan mağaza sahiplerinin enerjisi beni gerçekten aşırı etkiledi. rahat ve sağlıklı bir uyku uyumam için gerekli konforu sağlayacak ürün önerildi hep. ve sonunda ismi smart track olan uzay üssü yatağımda şu an bebekler gibi uyuyup, ağrısız ve neşeli bir şekilde uyanıyorum her sabah..
    teşekkürler alsancak yataş????

  2. Gülnihal Hanım gerçekten işinin profesyoneli, müşterilerine ticari yaklaşmaktan ziyade yardımcı olmaya çalışan biri, tanismadigimiz hâlde bir telefonla işimi çözdü hiç tereddüt etmeden! Yataştan alışveriş yapmak istiyorsanız, güvenle alışveriş yapabileceginiz sorunsuz bir mağaza.

  3. Ürün harika servis ve işletmenin ürün takibi mükkemmel teşekkürler Gülnihal hanım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir