Yaasa Living

4.5
(63)

Yaasa Living Ag Yaasa Showroom adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : St. Leonhard-Strasse 45, St. Gallen – Switzerland

Telefon : 071 223 16 20

Yaasa Living Ag Yaasa Showroom Yol Tarifi

Yaasa Living AG / Yaasa Showroom

Yaasa Living Ag Yaasa Showroom Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi St. Leonhard-Strasse 45, St. Gallen – Switzerland olan Yaasa Living Ag Yaasa Showroom, işletmesine 071 223 16 20 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yaasa Living Ag Yaasa Showroom ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yaasa Living Ag Yaasa Showroom yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yaasa Living Ag Yaasa Showroom hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yaasa Living Ag Yaasa Showroom ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yaasa Living Ag Yaasa Showroom ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yaasa Living Ag Yaasa Showroom için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yaasa Living Ag Yaasa Showroom bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yaasa Living Ag Yaasa Showroom sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 63

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Yaasa Living Yorumları

  1. Bugün teslim alın ve hemen kurun. Paketlemeye ne kadar çok düşünüldüğüne gerçekten şaşırdım. Tablonun tüm işlemesi çok iyi. Yalnızca 8 adet kendinden diş açan metal vida, genel kalitenin hakkını vermiyor. Bir tanesinin ipi bile yoktu. Ama bu yüksek düzeyde sızlanıyor.
    Masayı kurmaktan bile zevk aldım.
    Masayı ve üreticiyi her zaman tavsiye edeceğim.

  2. Harika masalar ve harika müşteri hizmetleri. Taşınırken güvenlik kartımı kaybettim ve Yaasa bana hemen ücretsiz olarak yenisini gönderdi. ????????

Yoruma Kapalı