Von Wildberg

1
(3)

Von Wildberg adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Josef-Mayburger-Kai 114, Salzburg – Austria

Telefon : 0676 6368939

Von Wildberg Yol Tarifi

von Wildberg

Von Wildberg Austria ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Josef-Mayburger-Kai 114, Salzburg – Austria olan Von Wildberg, işletmesine 0676 6368939 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Von Wildberg ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Von Wildberg yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Von Wildberg hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Von Wildberg ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Von Wildberg ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Von Wildberg için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Von Wildberg bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Von Wildberg sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Von Wildberg Yorumları

  1. Bu beyefendiden bir şey almayı planlayan herkese, bırakın pahalı bir mutfak, sadece tüm kalbimle söyleyebilirim, lütfen bunu yapmayın.
    Ödeme yaptıktan sonra sorularınıza cevap alamayacağınız gibi sipariş ettiğiniz ürünü de alamayacaksınız. Rab, ödedikten sonra her mesajı ve telefon görüşmesini görmezden gelmekten çok mutludur … bu o kadar büyük bir yanak ki sözüm yok …
    Bununla ilgili kötü olan şey yapacaksın
    gerçekten ödediğinizin karşılığını alamadım, kesin olarak söyleyebilirim. 1000 mazeret ve geçici çözümler, sizin açınızdan temasın tamamen kesilmesini sağlayacaktır, bu yüzden lütfen dikkatli olun, rahatsızlıktan kurtulun ve zaten aşina olduğunuz bir uzman mağazasına veya daha da iyisi büyük bir şirkete gidin!

    Maalesef burada sadece iyi bir avukat yardımcı olabilir!

Yoruma Kapalı