Vivense Home Çankaya

3.5
(61)

Vivense Home & Living Satış Noktası adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yıldızevler, Simon Bolivar Blv No:36, Çankaya – Ankara

Telefon : Belirtilmemiş.

Vivense Home & Living Satış Noktası Yol Tarifi

Vivense Home & Living Satış Noktası Ankara ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yıldızevler, Simon Bolivar Blv No:36, Çankaya – Ankara olan Vivense Home & Living Satış Noktası, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Vivense Home & Living Satış Noktası ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Vivense Home & Living Satış Noktası yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Vivense Home & Living Satış Noktası hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Vivense Home & Living Satış Noktası ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Vivense Home & Living Satış Noktası ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Vivense Home & Living Satış Noktası için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Vivense Home & Living Satış Noktası bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Vivense Home & Living Satış Noktası sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 61

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Vivense Home Çankaya Yorumları (61 Yorum)

  1. Berat Bey gördüğüm en kibar ve yardımsever mobilya satış temsilcisi. Eşimle hem mağazada bulunan ürün çeşitliliği hem sakinliği hem de personel olarak çok memnun kaldık.

  2. Ürün yelpazelerinde genelde kaliteli ürünler var ancak ikincil, daha alt seviyede ürünler de satışa sunulmuş. Mevcut ürünlere faklı kumaş veya tasarım yaptırınca teslim için en az 15 gün bekliyorsunuz. Eskiden kelebek mobilya, sonra istikbal vardı. Şimdi sahne sırası bunlarda… Bakalım tarih tekerrür edecek mi?

  3. Sakın vivense ürünlerini tercih etmeyin hiç bişey zamanında gelmiyor gelen ürünler kırık geliyor. Satarken kesinlikle geç gelmez falan diye söylüyorlar yalaaan. Beni çok uyardılar alma sakın gitme diye dinlemedim pişmanlık yaşıyorum. Sizin yaşamayın..

  4. İnternet satış mağazasının ürünlerini görmek için gittik. Ürünleri beğendik. Fiyatlar makul. Personel ilgili… Mekan Otantik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir