Vestel Seyhan Kocavezir Yetkili Satış Mağazası Altıneller Dtm

4.8
(157)

Vestel Seyhan Kocavezir Yetkili Satış Mağazası Altıneller Dtm adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kocavezir, Obalar Cd No:22, Seyhan – Adana

Telefon : (0322) 359 41 23

Vestel Seyhan Kocavezir Yetkili Satış Mağazası Altıneller Dtm Yol Tarifi

Vestel Seyhan Kocavezir Yetkili Satış Mağazası - Altıneller DTM

Vestel Seyhan Kocavezir Yetkili Satış Mağazası Altıneller Dtm Adana ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kocavezir, Obalar Cd No:22, Seyhan – Adana olan Vestel Seyhan Kocavezir Yetkili Satış Mağazası Altıneller Dtm, işletmesine (0322) 359 41 23 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Vestel Seyhan Kocavezir Yetkili Satış Mağazası Altıneller Dtm ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Vestel Seyhan Kocavezir Yetkili Satış Mağazası Altıneller Dtm yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Vestel Seyhan Kocavezir Yetkili Satış Mağazası Altıneller Dtm hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Vestel Seyhan Kocavezir Yetkili Satış Mağazası Altıneller Dtm ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Vestel Seyhan Kocavezir Yetkili Satış Mağazası Altıneller Dtm ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Vestel Seyhan Kocavezir Yetkili Satış Mağazası Altıneller Dtm için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Vestel Seyhan Kocavezir Yetkili Satış Mağazası Altıneller Dtm bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Vestel Seyhan Kocavezir Yetkili Satış Mağazası Altıneller Dtm sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 157

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Vestel Seyhan Kocavezir Yetkili Satış Mağazası Altıneller Dtm Yorumları

  1. Birkaç ay önce Vestelden çamaşır makinası aldım. Araştırdım en uygun fiyatlar vestelde. Mağaza çalışanları çok ilgili ve güler yüzlü davrandılar. Şimdide memnun kaldığım hizmetten ve uygun fiyatlardan dolayı çeyiz paketini de Vestelden aldık . Kesinlikle herkese tavsiye ederim.

  2. Oğlumun beyaz eşyalarını VESTEL ALTINELLER den aldım, güler yüzlü personeli, ilgi alâka müşteri memnuniyeti ve hızlı güvenilir servisi ile çok memnun kaldığım tek adres.Herkese tavsiye ediyorum.Başarılarınızın devamını diliyorum ????????

  3. Ben ürünümü alır çıkarım diye düşünmüştüm ama ilgileri ve güler yüzleri ile en küçük teknolojik ihtiyacında gideceğim ilk yer olacak inanın bana teknoloji şans işi ama hizmet sizin tercih ettiğiniz yerle alakalı … Teşekkür ederim ☘️

  4. Bazı bayilere göre mekan çok düzgün, temiz ve ferah. Çoğu mağazada bulamadığınız ürünleri burada bulmak mümkün. Her şeyden önce çalışanlar güler yüzlü ve ürünler hakkında ki bilgileri çok iyi. Hayırlı işler bol kazançlar diliyorum ????????

  5. Vestel den ürün aldik ve gerçekten mağdur edildik dolabin terleme yaptığı ni ve fabrika hatasi oldugunu servis te gördü ve hala suan beklemede islem aşamasında oldugunu söylüyor lar burda n tüm yetkililer e sesleniyorum bu mağdur iyetimiz biran önce giderilsin

Yoruma Kapalı