Thos Moser Boston Showroom

4.5
(8)

Thos Moser Boston Showroom adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 19 Arlington St, Boston – Massachusetts, USA

Telefon : (617) 224-1245

Thos Moser Boston Showroom Yol Tarifi

Thos. Moser Boston Showroom

Thos Moser Boston Showroom Massachusetts, USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 19 Arlington St, Boston – Massachusetts, USA olan Thos Moser Boston Showroom, işletmesine (617) 224-1245 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Thos Moser Boston Showroom ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Thos Moser Boston Showroom yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Thos Moser Boston Showroom hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Thos Moser Boston Showroom ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Thos Moser Boston Showroom ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Thos Moser Boston Showroom için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Thos Moser Boston Showroom bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Thos Moser Boston Showroom sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Thos Moser Boston Showroom Yorumları

  1. Mobilyalar harika, ancak teslimattan sonraki teslimat ve müşteri hizmetleri, özellikle “beyaz eldiven teslimatı” maliyeti göz önüne alındığında hayal kırıklığı yarattı. Kuşkusuz zorlu bir teslimat yaptık, ancak onlara parçayı üst katta istediğimizi söylediğimizde göz yuvarlandık ve teslimat personeli 5 dakikadan daha kısa bir süre sonra ayrıldı. Kendimiz taşımak zorunda kaldık. Meydan okuma için şirketi suçlamıyoruz, ancak teslimat, göz yuvarlama için çok pahalı ve yardım etmek için neredeyse hiç çaba sarf etmiyor.

Yoruma Kapalı