Teppichmuseum Deutschland

3
(2)

Teppichmuseum Deutschland adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Königsallee 92a, Düsseldorf – Germany

Telefon : 0211 54039570

Teppichmuseum Deutschland Yol Tarifi

Teppichmuseum Deutschland

Teppichmuseum Deutschland Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Königsallee 92a, Düsseldorf – Germany olan Teppichmuseum Deutschland, işletmesine 0211 54039570 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Teppichmuseum Deutschland ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Teppichmuseum Deutschland yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Teppichmuseum Deutschland hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Teppichmuseum Deutschland ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Teppichmuseum Deutschland ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Teppichmuseum Deutschland için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Teppichmuseum Deutschland bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Teppichmuseum Deutschland sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Teppichmuseum Deutschland Yorumları

  1. 5 halı teklif ettim.
    güçlü ilgi. 500 Euro kabul edildi.
    ancak hala altın veya gümüş varsa.
    Bunu biliyorum, gazetedeki tüm ilanlar aynı şeyden çıkıyor.

  2. Onlara halıları için bir teklifte bulunmuş olmam ne yazık. Bu arada onlara altın iplerle özel tasarımlar yaptığımızı çok sinir bozucu olduklarını söyledim. Tekrar özür dileriz, sizi üzmek istemedik. Dilerseniz halıyı sizin için ücretsiz olarak temizlerim.Saygılarımla grabowski

Yoruma Kapalı