Tanriseven Ti̇caret

4.7
(53)

Tanriseven Ti̇caret adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kocavezir Mah. Obalar Caddesi No:38/A 01060 Seyhan Adana manmaraş, Seyhan – Adana

Telefon : (0322) 352 75 75

Tanriseven Ti̇caret Yol Tarifi

Tanriseven Ti̇caret Adana ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kocavezir Mah. Obalar Caddesi No:38/A 01060 Seyhan Adana manmaraş, Seyhan – Adana olan Tanriseven Ti̇caret, işletmesine (0322) 352 75 75 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tanriseven Ti̇caret ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Tanriseven Ti̇caret yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Tanriseven Ti̇caret hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Tanriseven Ti̇caret ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Tanriseven Ti̇caret ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Tanriseven Ti̇caret için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Tanriseven Ti̇caret bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Tanriseven Ti̇caret sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 53

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Tanriseven Ti̇caret Yorumları (53 Yorum)

  1. Güzel güvenilir saygılı sevgili alışveriş yapılabilir herturlu arkanizdalar beko Bayi istikbal Bayi ugur Bayi Karaca Bayi

  2. Fatoş Hanım her gidişimizde güler yüzüyle, samimiyetiyle, sıcaklığıyla bizim mutlu bir şekilde mağazadan ayrılmamızı sağladı. İhtiyaçlarımız konusunda çok destek oldu ve desteği güzel sonuçlandı. Süreç yönetimi konusunda oldukça başarılıydı. Nakliye ekibiyle iletişimleri oldukça güçlü ve teslim terminlerine uyarak çalışıyorlar. Diğer mağaza firmaları gibi insanları boş vaatlerle kandırmıyorlar. Olumlu olumsuz karşılaşabileceğiniz her durumu açık ve samimi bir şekilde paylaşıyorlar.

  3. Beyaz eşya mobilya ve çeyizlik tüm alışverişleriniz için güvenilir güleryüzlü hizmeti alabileceğinizi gördüğüm ferah ve tertipli bol çeşit ile teşhirin olduğu istisna adres diyebilirim en çok mutlu eden şey müşteriye olan kibar ve güleryüzlü yaklaşım burada kesinlikle var..????????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir