Stofferia Köln

4.3
(169)

Stofferia Köln adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hohe Str. 1, Köln – Germany

Telefon : 0221 2574048

Stofferia Köln Yol Tarifi

Stofferia Köln

Stofferia Köln Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hohe Str. 1, Köln – Germany olan Stofferia Köln, işletmesine 0221 2574048 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Stofferia Köln ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Stofferia Köln yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Stofferia Köln hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Stofferia Köln ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Stofferia Köln ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Stofferia Köln için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Stofferia Köln bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Stofferia Köln sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 169

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Stofferia Köln Yorumları

  1. Zengin ceşit ve ilgili çalışanlar güzel hizmet.

  2. Toplamda 400 € değerinde mal satın almama rağmen çok düşmanca müşteri hizmetleri. Kumaşların internetteki tavsiyesi ve sunumu bence özellikle renkler söz konusu olduğunda çok yanıltıcı.

  3. Telefonla bilgi arandığını söyleyen pazarlamacı cumartesi günleri dükkanın kapanmasından kısa bir süre önce bakılacak çok fazla müşteri olduğunu söyledi. Diğer kumaş mağazaları telefonda daha müşteri odaklı. Ayrıca sitede yetersiz tavsiyeler aldım ve tavsiye yerine kendim bakmam istendi. Seçim 2 * için büyük ve sağlam, ancak güncel değil. Maalesef servis o kadar kötü ki… Belki bir gün düzelir de tekrar gidebilirsiniz…

  4. Her şeye hazır bir fikri ve çözümü olan çok geniş bir seçim ve mükemmel hizmet. Tepe.

  5. Büyük ve merkezde. Çok uygun fiyatlar ve çok sayıda kumaş, kalite ve malzeme. Özel dekorasyon için idealdir. Geri döneceğim.

Yoruma Kapalı