Skywalk Furniture Refinishing

4.7
(36)

Skywalk Furniture Refinishing adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 1228 Rock Island St, Dallas – Texas, USA

Telefon : (469) 740-1498

Skywalk Furniture Refinishing Yol Tarifi

Skywalk Furniture Refinishing

Skywalk Furniture Refinishing Texas, USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 1228 Rock Island St, Dallas – Texas, USA olan Skywalk Furniture Refinishing, işletmesine (469) 740-1498 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Skywalk Furniture Refinishing ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Skywalk Furniture Refinishing yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Skywalk Furniture Refinishing hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Skywalk Furniture Refinishing ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Skywalk Furniture Refinishing ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Skywalk Furniture Refinishing için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Skywalk Furniture Refinishing bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Skywalk Furniture Refinishing sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 36

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Skywalk Furniture Refinishing Yorumları

  1. Skywalk mobilyalarından Samuel, sosyal mesafeye saygılı etkileşimi konusunda hızlı ve profesyonel. Mobilya için boya ve cila boyasında harika bir iş çıkarıyor. Evimdeki birkaç projede mükemmel bir iş çıkarmasını sağladım. Eşyalarına iyi bakar.

  2. Skywalk Mobilya yemek masamda harika bir iş çıkardı. Gelecekte kesinlikle onların hizmetlerini kullanacağım.

  3. Antika bir yatak odası setindeki (tam boy yatak, şifonyer, makyaj masası ve tezgah) tamir işi GÜZEL bir şekilde yapıldı. İşin kalitesi mükemmel olmakla kalmadı, fiyatlar da çok rekabetçi ve makul bir ücret karşılığında alıp teslim ettiler. Gelecekteki herhangi bir ihtiyaç için kesinlikle tekrar iletişime geçecektim.

  4. Çok iyi iş. İşçiliklerinde detaylandırılmıştır. Daha fazla iş için döneceğim.

Yoruma Kapalı