Shatura Volgograd

3
(2)

Shatura adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ulitsa Revolyutsionnaya, 82, Ufa – Russia

Telefon : 8 (347) 228-47-76

Shatura Yol Tarifi

Shatura

Shatura Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ulitsa Revolyutsionnaya, 82, Ufa – Russia olan Shatura, işletmesine 8 (347) 228-47-76 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Shatura ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Shatura yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Shatura hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Shatura ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Shatura ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Shatura için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Shatura bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Shatura sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Shatura Volgograd Yorumları

  1. Telefon ettim, mobilya izlemeye gelmiştim. Ofis geldiğinde bakım için kapatıldı ve kimse beni beklemiyordu. Beklenmeyen sonuç tanınmalıdır.

Yoruma Kapalı