Safeburg Yekaterinburg

3.9
(16)

Safeburg adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ulitsa Radishcheva, 33, Yekaterinburg – Russia

Telefon : 8 (343) 377-50-32

Safeburg Yol Tarifi

SAFEBURG

Safeburg Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ulitsa Radishcheva, 33, Yekaterinburg – Russia olan Safeburg, işletmesine 8 (343) 377-50-32 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Safeburg ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Safeburg yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Safeburg hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Safeburg ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Safeburg ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Safeburg için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Safeburg bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Safeburg sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Safeburg Yekaterinburg Yorumları

  1. Ofis için bir muhasebe dolabı aldık, ödemeden sonra ertesi gün getirdik, aldık ve topladık. Kalite ve işlevsellikten çok memnun kaldık. Ben öneririm!

  2. Kişisel kullanım için bir kasa emretti. Zamanında getirdi, satın alma ile mutlu.

  3. Üç yıl önce, bu mağazadan nakit para ve önemli belgeleri saklamak için şifreli bir kasa satın aldık. Bizim için temel koşul, kasanın yanmaz olmasıdır, çünkü ahşap bir evde yaşıyoruz. Satın alma işleminden memnun kaldık, değerlerimizin güvenilir koruma altında olduğunu hissettik. Ancak, yaklaşık yarım yıl boyunca oraya bakmadılar ve sonuç olarak şifreyi unuttular ve kasada şu anda ihtiyaç duyulan belgeler vardı. İki kez düşünmeden, bu tür durumlarda ne yapacaklarını sormak için mağazayı aradılar. Mağaza çalışanı bize güvence verdi, bu tür durumların olduğunu ve sonraki onarımlarla kilidi açmanın gerekli olduğunu açıkladı. Ertesi gün kasayı mağazaya getirdiler ve 2 gün sonra onarılan kasayı yeni bir şifre ile aldılar. Mağazanın 3 yıl sonra bile müşterilerini unutmaması çok hoş!

  4. En iyi hizmet ve fiyatlar! Sadece bu şirkete başvuruyorum!

Yoruma Kapalı