Rückenzentrum Bern Ag

5
(61)

Rückenzentrum Bern Ag adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rodtmattstrasse 90, Bern – Switzerland

Telefon : 031 331 44 88

Rückenzentrum Bern Ag Yol Tarifi

Rückenzentrum Bern AG

Rückenzentrum Bern Ag Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rodtmattstrasse 90, Bern – Switzerland olan Rückenzentrum Bern Ag, işletmesine 031 331 44 88 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Rückenzentrum Bern Ag ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Rückenzentrum Bern Ag yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Rückenzentrum Bern Ag hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Rückenzentrum Bern Ag ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Rückenzentrum Bern Ag ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Rückenzentrum Bern Ag için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Rückenzentrum Bern Ag bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Rückenzentrum Bern Ag sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 61

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Rückenzentrum Bern Ag Yorumları

 1. Çok yetkin ve güzel bir tavsiye. Danışma ekibi ayrıntılı bir değiş tokuş için çok zaman alır.
  Sandalyeyi zorunluluk olmadan test etmek mümkündür.
  Bütün bunlar iyi bir fiyata.

 2. Çok güzel ve yetkin tavsiyeler. Hafta sonu sandalyeyi bile test edebildim. Benim için mükemmel çözümü bulmak için engellilikle ilgili endişelerim ve isteklerim çok ciddiye alındı.

 3. İşyerinde çok fazla zaman geçiriyorum, bu yüzden işyerinde ergonomi birinci öncelik olmalı.
  Doğru ofis koltuğunu seçmek çok önemlidir!

  Bern Back Center takımının devreye girdiği yer burasıdır.
  Çok iyi, müşteri odaklı ve teknik açıdan yetkin tavsiyeler sayesinde mükemmel ofis koltuğumu buldum. Çok teşekkürler.

  Fiyat-performans oranı iyi düşünülmüş ve uygun.

 4. Masada o büyük farkı arıyorsanız, burada bulacaksınız. Bireysel tavsiye ve en iyi hizmet, çok güzel ürünler ve seçim. En iyisi: Ofis koltuğum benim için tasarlandı ve mükemmel uyuyor. Masa başında geçen bir haftanın öncesinde ve sonunda çok büyük bir fark var, sırtım harika hissediyor. Heyecanlıyım. Beklenenden daha ucuz ve 10 yıllık garantisi soru işareti bırakmıyor. Teşekkürler!

Yoruma Kapalı