Raumausstattung Peters Inh

3.9
(8)

Raumausstattung Peters Inh Martina Komoß adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Buntentorsteinweg 66-68, Bremen – Germany

Telefon : 0421 555916

Raumausstattung Peters Inh Martina Komoß Yol Tarifi

Raumausstattung Peters Inh. Martina Komoß

Raumausstattung Peters Inh Martina Komoß Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Buntentorsteinweg 66-68, Bremen – Germany olan Raumausstattung Peters Inh Martina Komoß, işletmesine 0421 555916 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Raumausstattung Peters Inh Martina Komoß ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Raumausstattung Peters Inh Martina Komoß yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Raumausstattung Peters Inh Martina Komoß hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Raumausstattung Peters Inh Martina Komoß ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Raumausstattung Peters Inh Martina Komoß ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Raumausstattung Peters Inh Martina Komoß için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Raumausstattung Peters Inh Martina Komoß bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Raumausstattung Peters Inh Martina Komoß sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Raumausstattung Peters Inh Yorumları

 1. Güzel dükkan, ekspres serviste havalı sahiplere ve iyi çalışanlara teslim eder ve her zaman dudaklarında bir söz söyler.

 2. Kişisel, güvenilir, bireysel, çok iyi tavsiye, kaliteli. Yıllardır müşterilerimiz var, dileklerimiz için her zaman bir çözüm bulduk.

 3. Peters şirketine 7 pencere için perde diktirdik ve genel performanstan memnun kalmadık. İki kez geliştirildi ……
  Uzman / usta bir firma ile farklı beklentilerimiz vardı. Keşfedilmemiş olduğu varsayılan bir perdede gözle görülür bir dokuma kusuru vardı ve şimdi kusur penceremizin önünde asılı duruyor.

  Çok güzel patron ve takım. Ama maalesef bu yeterli değil.

  Mutfaktaki kıvrımlı perde de gerçekten güzel bir şekilde yerleştirilmemişti. Özellikle pencere eğildiğinde odaya asılır. Pencere bölmesine iliştirilmiş olsaydı, sorun yaşamazdık. Yeterli yer olurdu.

  Fiyatlar kendine güveniyor, performans yetersiz!

 4. Kanepemiz yenilendi. Sonuçtan çok memnunuz. Hizmet de süper iyiydi.

 5. Çok yetkin tavsiye
  Çalışmanın yürütülme şeklinden çok memnun kaldım.
  Güzel atmosfer

Yoruma Kapalı