Raumausstattung Günter Husen

1
(1)

Raumausstattung Günter Husen adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Bornheimer Landstraße 44, Frankfurt am Main – Germany

Telefon : 069 593604

Raumausstattung Günter Husen Yol Tarifi

Raumausstattung Günter Husen

Raumausstattung Günter Husen Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Bornheimer Landstraße 44, Frankfurt am Main – Germany olan Raumausstattung Günter Husen, işletmesine 069 593604 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Raumausstattung Günter Husen ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Raumausstattung Günter Husen yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Raumausstattung Günter Husen hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Raumausstattung Günter Husen ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Raumausstattung Günter Husen ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Raumausstattung Günter Husen için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Raumausstattung Günter Husen bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Raumausstattung Günter Husen sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Raumausstattung Günter Husen Yorumları

  1. Mağazanın ilk izlenimi bile tam olarak davetkar değil. Sigara dumanı gibi kokuyordu ve oldukça dağınık görünüyordu.
    Satıcının resepsiyonu ve daha fazla danışma, satış promosyonu dışında bir şeydi. Satıcının potansiyel müşterileri ya da satacak bir şeyi “dört gözle beklediği” izlenimini vermedi.
    Müşteri odaklı çalışma farklı görünüyor … ancak davranış burada gerekli olmadığı izlenimini verdi.

    Kesinlikle tavsiye edilmez!

Yoruma Kapalı