Pınar İnox Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

4.3
(7)

Pınar İnox Endüstriyel Mutfak Ekipmanları adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Seyhan, 652/1. Sk. No:14, Buca – İzmir

Telefon : 0554 919 98 63

Pınar İnox Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Yol Tarifi

Pınar İnox Endüstriyel Mutfak Ekipmanları İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Seyhan, 652/1. Sk. No:14, Buca – İzmir olan Pınar İnox Endüstriyel Mutfak Ekipmanları, işletmesine 0554 919 98 63 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Pınar İnox Endüstriyel Mutfak Ekipmanları ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Pınar İnox Endüstriyel Mutfak Ekipmanları yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Pınar İnox Endüstriyel Mutfak Ekipmanları hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Pınar İnox Endüstriyel Mutfak Ekipmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Pınar İnox Endüstriyel Mutfak Ekipmanları ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Pınar İnox Endüstriyel Mutfak Ekipmanları için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Pınar İnox Endüstriyel Mutfak Ekipmanları bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Pınar İnox Endüstriyel Mutfak Ekipmanları sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Pınar İnox Endüstriyel Mutfak Ekipmanları Yorumları (7 Yorum)

  1. Bunlara 1 puan bile fazla ? Allaha yakın bunlara uzak olun. Başka bir firma bulun Tüm vatandaşlara DOST tavsiyesidir.. beni kandırdılar hakkımı yediler haklarından fazla paramı aldılar.. mağdur edildim işim yarım kaldı… yinede paralarını verdim ve ALLAHA havale ettim..yarım bıraktıkları işi başka firmada tamamlattım … kesinlikle bu firmadan uzak durun yanlarına bile yaklaşmayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir