Pierre & Bois Lausanne

5
(1)

Pierre & Bois Lausanne adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rue Pré-du-Marché 2, Lausanne – Switzerland

Telefon : 021 329 08 65

Pierre & Bois Lausanne Yol Tarifi

Pierre & Bois Lausanne

Pierre & Bois Lausanne Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rue Pré-du-Marché 2, Lausanne – Switzerland olan Pierre & Bois Lausanne, işletmesine 021 329 08 65 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Pierre & Bois Lausanne ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Pierre & Bois Lausanne yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Pierre & Bois Lausanne hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Pierre & Bois Lausanne ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Pierre & Bois Lausanne ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Pierre & Bois Lausanne için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Pierre & Bois Lausanne bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Pierre & Bois Lausanne sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 1

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Pierre & Bois Lausanne Yorumları

  1. Harika ürünler, harika tavsiyeler. ????????

  2. Çocuk mobilyaları ve güler yüzlü personeli için geniş seçenek

  3. Sergi alanı ile samimi ve profesyonel karşılama. Tamamen memnun kaldık ve bir sonraki fırsatta geri döneceğiz

  4. İyi tavsiye, özenle seçilmiş kaliteli ürünler, oyunlar, mobilya, bebek ve çocuk, deko

  5. Mükemmel servis ve inanılmaz ürünler. Çok teşekkürler!

  6. 03.10 tarihinde verilmiş, 03.11 tarihinde ödenmiş ve 1.12 tarihinde hala teslim alınmamıştır. Ve sevkiyat için bir gün daha beklemem isteniyor ???? Ve tüm bunların en kötü yanı, yüzüme kapatmalarıdır !!! Kabul edilemez hizmet.

Yoruma Kapalı