Norrgavel Uppsala

3.8
(13)

Norrgavel Uppsala adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : S 10, Uppsala – Sweden

Telefon : 018-10 50 70

Norrgavel Uppsala Yol Tarifi

Norrgavel Uppsala

Norrgavel Uppsala Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi S 10, Uppsala – Sweden olan Norrgavel Uppsala, işletmesine 018-10 50 70 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Norrgavel Uppsala ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Norrgavel Uppsala yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Norrgavel Uppsala hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Norrgavel Uppsala ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Norrgavel Uppsala ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Norrgavel Uppsala için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Norrgavel Uppsala bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Norrgavel Uppsala sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 13

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Norrgavel Uppsala Yorumları

  1. Bazen zaman alır (başka müşterilerin iyiliğine bağlıdır). İyi satış sonrası servis (farklı kartonlarda görünüşte farklı olan bir kerelik bir reavar satın aldım, herhangi bir problemi düzeltti). Mobilya, kaliteli ve şık mobilyalar için Ikea fiyatları beklemeyin. Başucu masalarım 5 yıl önce aldığımda yaptıkları gibi görünüyor.

  2. Utangaç bir şirket olarak görünmek istiyorsunuz, ancak çalışanlarını ve kabadayı çalışanlarını durdurulana kadar taciz ederseniz, sahip olduğunuz mobilyanın ne kadar güzel olduğuna dikkat etmek zordur. Seni asla tavsiye etmeyeceğim ve tanıdığım hiç kimseyi uyarmayacağım!

  3. Zamansız ve modern güzel mobilyalar!
    Sandra m personelinin en iyi yardımıyla baştan başlamak ve tüm oturma odasını huzur ve sessizlik içinde döşemek isterim

  4. Çalıştığı kişide biraz daha hızlı olabilirdi.

Yoruma Kapalı