Miele Experience Center Berlin

4.2
(89)

Miele Experience Center Berlin adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Unter den Linden 26, Berlin – Germany

Telefon : 030 88711510

Miele Experience Center Berlin Yol Tarifi

Miele Experience Center Berlin

Miele Experience Center Berlin Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Unter den Linden 26, Berlin – Germany olan Miele Experience Center Berlin, işletmesine 030 88711510 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Miele Experience Center Berlin ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Miele Experience Center Berlin yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Miele Experience Center Berlin hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Miele Experience Center Berlin ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Miele Experience Center Berlin ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Miele Experience Center Berlin için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Miele Experience Center Berlin bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Miele Experience Center Berlin sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 89

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Miele Experience Center Berlin Yorumları

 1. Eksiksiz ürün yelpazesi ile yetkin ve dostane tavsiyeler. Bay Gallasch tarafından çok iyi bilgilendirildik, taleplerimize cevap verdi ve ihtiyaçlarımıza göre cihazları seçti. Bunun için çok teşekkürler.

 2. Tüm Miele cihazlarının en iyi sergisi.
  Randevu almadan kısa sürede istişare mümkün oldu, ancak önceden randevu almak daha iyidir.
  İhtiyaçlarımıza gerçekten cevap veren, zaman ayıran ve bize en pahalı ve en iyi cihazları satmak istemeyen çok yetkin kişiler.
  Hatta Miele ürünleri olmadan alternatif çözümleri tartıştık.
  Miele danışma ekibine çok teşekkürler!

 3. Miele markanın zirvesi ama danışman V.K anlayışsız, tavsiye yok ama işi bitirmek üzere olduğu için ortaya çıkarmam gerektiğine dair ipucu

 4. Auf einen spontanen Besuch im Miele Experience Center Berlin. Wir hatten Glück: Obwohl wir heute (Samstag) ohne Termin kamen, wurden wir von Frau K. freundlich empfangen und kompetent und ausgiebig beraten. Wir gehen mit einem guten Gefühl und mit dem Wissen, dass es eine Miele Ausstattung werden wird! Danke!

Yoruma Kapalı