Kook Cuisines Sa

4.6
(23)

Kook Cuisines Sa adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Bd Helvétique 8, Genève – Switzerland

Telefon : 022 321 30 00

Kook Cuisines Sa Yol Tarifi

KOOK Cuisines SA

Kook Cuisines Sa Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Bd Helvétique 8, Genève – Switzerland olan Kook Cuisines Sa, işletmesine 022 321 30 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kook Cuisines Sa ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kook Cuisines Sa yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kook Cuisines Sa hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kook Cuisines Sa ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kook Cuisines Sa ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kook Cuisines Sa için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kook Cuisines Sa bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kook Cuisines Sa sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 23

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Kook Cuisines Sa Yorumları

  1. Üstün hizmet. Yemek pişirmek için çok iyi bir tavsiye.

  2. Çok kaliteli, özenli ekip ve en iyi yüzeyler

  3. Hayal kırıklığı, beyaz bir mutfak sipariş etmiştik, başka bir renk mutfak aldık. Tezgah da istenen renge sahip değildi (siyah yerine gri). Ve Kook Cuisine hiçbir ticari jest yapmadı. Bize bir kola ve bacağa mal olan mutfağımızı keşfettiğimizde ne büyük bir şok ve hayal kırıklığı

  4. Mükemmel!
    Çok samimi bir karşılama, akıllıca ve profesyonel tavsiyeler, zarif bir şekilde sunulan malzemelerin zenginliği için büyük bir coşku.
    Teşekkür ederim !

Yoruma Kapalı