Kardeşler Mobilya

5
(5)

Kardeşler Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ziraat Bankası Karşısı, Piyade Mahallesi İstasyon Caddesi No:308 Emirler, Etimesgut – Ankara

Telefon : (0312) 226 70 70

Kardeşler Mobilya Yol Tarifi

Kardeşler Mobilya Ankara ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ziraat Bankası Karşısı, Piyade Mahallesi İstasyon Caddesi No:308 Emirler, Etimesgut – Ankara olan Kardeşler Mobilya, işletmesine (0312) 226 70 70 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kardeşler Mobilya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kardeşler Mobilya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kardeşler Mobilya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kardeşler Mobilya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kardeşler Mobilya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kardeşler Mobilya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kardeşler Mobilya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kardeşler Mobilya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Kardeşler Mobilya Yorumları (5 Yorum)

  1. Mağaza yetkilisi ve çalışanlarının ve bizimle çok ilgilendi. müşteriye olan güler yüzlü davranışı diğer görevlilerininde ilgi alakaları çok güzeldi.Ürünlerde gereken iskontayı yetkilerince yaptılar.Sözleşmede belirtilen ürünler teslim tarihi zamanında ve eksiksiz sağlam tam olarak geldi.Gelen kişiler güler yüzlü getirdikleri kapalı kutudaki ürünleri kırmadan çizmeden teslim ettiler Tüm herkese tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir