Hausgerätekundendienst Wirtz Ingo Elektromeister

4.2
(25)

Hausgerätekundendienst Wirtz Ingo Elektromeister adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Schopenhauerstraße 4, Frankfurt am Main – Germany

Telefon : 069 283029

Hausgerätekundendienst Wirtz Ingo Elektromeister Yol Tarifi

Hausgerätekundendienst Wirtz Ingo, Elektromeister

Hausgerätekundendienst Wirtz Ingo Elektromeister Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Schopenhauerstraße 4, Frankfurt am Main – Germany olan Hausgerätekundendienst Wirtz Ingo Elektromeister, işletmesine 069 283029 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hausgerätekundendienst Wirtz Ingo Elektromeister ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hausgerätekundendienst Wirtz Ingo Elektromeister yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hausgerätekundendienst Wirtz Ingo Elektromeister hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hausgerätekundendienst Wirtz Ingo Elektromeister ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Hausgerätekundendienst Wirtz Ingo Elektromeister ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hausgerätekundendienst Wirtz Ingo Elektromeister için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hausgerätekundendienst Wirtz Ingo Elektromeister bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hausgerätekundendienst Wirtz Ingo Elektromeister sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 25

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Hausgerätekundendienst Wirtz Ingo Elektromeister Yorumları

 1. IKEA mikrodalga fırınım pes etti. Bay Wirtz, ön görüşmede bir onarımın ekonomik olmayabileceğini zaten bildirmişti. Yine de denemek istedim. Bay Wirtz, cihazla yoğun bir şekilde neredeyse bir saat geçirdi. Tüm bileşenler ölçüldüğünde teşhis şuydu: Elektronikte hata.
  Onarım ekonomik olmayacaktır.
  Gerçekten adil bir fiyat: 24 Euro seyahat, 48 maaş artı KDV.
  Güleryüzlü, güvenilir, yetkin.
  Benim önerim.

 2. Bir daha asla! Dikkatli olun, sorunu çözüp çözmediğine bakılmaksızın saat başına fatura + seyahat! Ve zaman kazanmayı seviyor. Beyefendi geldi, bulaşık makinesini birkaç kez itti ve çok konuştu. Ancak, hatayı ne tespit edebildi ne de düzeltebildi. Bulaşık makinesini çalıştırabileceğini umarak yapmasına izin verdim. Lord, saatlik ücreti artırmak için oyalıyordu. Bunun arkasında bir hesap olduğunu düşünüyorum. Bir uzman 2 saat sonra sorunun farkına varmadığını fark etmez! kazık atmak!

 3. Sehr zufrieden. Schnelle und unkomplizierte Hilfe. Herr Wirtz hatte auch meine Kosten im Blick. Kann ich weiterempfehlen.

 4. Hızlı ve yetkili servis. Kesinlikle memnunum. Çamaşır makinemin onarımı, işlevsel bir kontrol de dahil olmak üzere etkili bir şekilde gerçekleştirildi. Bay Wirtz de çok arkadaş canlısıydı ve fiyatı kesinlikle makuldü (özellikle fabrika müşteri hizmetlerine kıyasla). Başparmak havaya!

Yoruma Kapalı