Franz Winkelmaier

4.8
(12)

Franz Winkelmaier Teppich Und Gardinenreinigung adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ackerstraße 4, München – Germany

Telefon : 089 485331

Franz Winkelmaier Teppich Und Gardinenreinigung Yol Tarifi

Franz Winkelmaier - Teppich- und Gardinenreinigung

Franz Winkelmaier Teppich Und Gardinenreinigung Germany ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ackerstraße 4, München – Germany olan Franz Winkelmaier Teppich Und Gardinenreinigung, işletmesine 089 485331 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Franz Winkelmaier Teppich Und Gardinenreinigung ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Franz Winkelmaier Teppich Und Gardinenreinigung yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Franz Winkelmaier Teppich Und Gardinenreinigung hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Franz Winkelmaier Teppich Und Gardinenreinigung ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Franz Winkelmaier Teppich Und Gardinenreinigung ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Franz Winkelmaier Teppich Und Gardinenreinigung için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Franz Winkelmaier Teppich Und Gardinenreinigung bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Franz Winkelmaier Teppich Und Gardinenreinigung sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Franz Winkelmaier Yorumları

  1. Sağlam, düzgün zanaat işi. Uygun fiyatlar ve güvenilir uygulama! Bahçeye park etmek.

  2. Bu hala geleneksel bir halı temizliğidir. Burada kazıklanmayacaksınız. Halının onarımı ve temizliğinden çok memnun kaldık. Sadece tavsiye edilebilir.

  3. Gerçekten harika bir iş çıkaran çok iyi çalışanlar ve onlar da oldukça hızlı ve ucuzlar!

  4. Çok deneyimli, mükemmel kalite, mükemmel iletişim. Çok Menmun Kalmak

  5. Kusursuz hizmet ve makul fiyatlar. Harika zanaat. Zaten 3 kez ve memnuniyetle tekrar tekrar kullanıldı!

Yoruma Kapalı