Florida Upholstery Inc Commercial Upholstery & Furniture Repair

3.5
(15)

Florida Upholstery Inc Commercial Upholstery & Furniture Repair adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : 1194 E Carroll St, Kissimmee – Florida, USA

Telefon : (407) 235-4368

Florida Upholstery Inc Commercial Upholstery & Furniture Repair Yol Tarifi

Florida Upholstery Inc. Commercial Upholstery & Furniture Repair

Florida Upholstery Inc Commercial Upholstery & Furniture Repair Florida, USA ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi 1194 E Carroll St, Kissimmee – Florida, USA olan Florida Upholstery Inc Commercial Upholstery & Furniture Repair, işletmesine (407) 235-4368 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Florida Upholstery Inc Commercial Upholstery & Furniture Repair ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Florida Upholstery Inc Commercial Upholstery & Furniture Repair yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Florida Upholstery Inc Commercial Upholstery & Furniture Repair hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Florida Upholstery Inc Commercial Upholstery & Furniture Repair ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Florida Upholstery Inc Commercial Upholstery & Furniture Repair ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Florida Upholstery Inc Commercial Upholstery & Furniture Repair için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Florida Upholstery Inc Commercial Upholstery & Furniture Repair bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Florida Upholstery Inc Commercial Upholstery & Furniture Repair sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Florida Upholstery Inc Commercial Upholstery & Furniture Repair Yorumları

  1. Gilbert çok samimi ve profesyonel. Minderlerimiz artık tatil villalarımızda harika görünüyor. Bunları kesinlikle yakın gelecekte topluluğumuzdaki diğer projeler için kullanacağız. Mükemmel müşteri hizmeti ve mükemmel sonuç!

  2. Tentelerin ve döşemelerin canavarları. Daha önce benim için iş yaptım. Zanaatkarlık ve bitirmeler. Gerçekten onların işlerini biliyorum.

  3. Bu adamlar verimli, profesyonel ve yeniden kaplama konusunda uzmandırlar. Yatağımın dönüşümünü seviyorum. Resim ekleyecek. Çok teşekkürler! Uygun fiyatlı ????

  4. Mükemmel işçilik ve Süper Hızlı !! Sadece karavanım yeniden kaplandı ve muhteşem. Bunları tanıdığım herkese kesinlikle tavsiye edeceğim!

  5. Dün öğleden önce bu yeri ziyaret ettim. İçeri girdim ve çalışan 2 bayan dışında mağaza boştu. İnternette gördüğüm bir ürünü arıyordum, ancak müşteri hizmetleri eksikliği nedeniyle satın almadan ayrıldım. İsimlerini bilmiyorum çünkü ikisi de isim etiketi takmadı. Biri kızıl saçlı, diğeri ise koyu renkli kökleri olan bir sarışındı. İkisi de konuşmadı, yardıma ihtiyacım olup olmadığını sordu ya da her halükarda varlığımı kabul etti. Sadece işlerine devam ettiler, birbirleriyle rahat bir şekilde sohbet ettiler ve mağazadaki 1 ve tek müşteriyi görmezden geldiler. Beni bir müşteri olarak istiyorsanız, en temel müşteri hizmeti düzeyini uygulamayı deneyin.

  6. Personel çok cana yakın! Seçimi seviyorum!

Yoruma Kapalı