Fabiola Fashion & Furniture Fabiolamode Basel

5
(4)

Fabiola Fashion & Furniture Fabiolamode Basel adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gerbergasse 59, Basel – Switzerland

Telefon : 061 262 05 43

Fabiola Fashion & Furniture Fabiolamode Basel Yol Tarifi

Fabiola Fashion & Furniture - Fabiolamode Basel

Fabiola Fashion & Furniture Fabiolamode Basel Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gerbergasse 59, Basel – Switzerland olan Fabiola Fashion & Furniture Fabiolamode Basel, işletmesine 061 262 05 43 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Fabiola Fashion & Furniture Fabiolamode Basel ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Fabiola Fashion & Furniture Fabiolamode Basel yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Fabiola Fashion & Furniture Fabiolamode Basel hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Fabiola Fashion & Furniture Fabiolamode Basel ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Fabiola Fashion & Furniture Fabiolamode Basel ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Fabiola Fashion & Furniture Fabiolamode Basel için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Fabiola Fashion & Furniture Fabiolamode Basel bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Fabiola Fashion & Furniture Fabiolamode Basel sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Fabiola Fashion & Furniture Fabiolamode Basel Yorumları

  1. Burada çalışan satıcı kadın yok, daha çok kadın sanatçılar var. Bu her detayda görülebilir. Düğün için bir elbiseye ihtiyacımız vardı. Çok güzel bir karşılama aldık ve tavsiyeler harikaydı. Elbise biraz pahalıydı ama el yapımı çok kaliteliydi. Kişiselleştirme ve koleksiyon da sorunsuz gitti ve birkaç provadan sonra bile önemli değişiklikler yapıldı, böylece eşim elbisenin içinde rahat hissedebildi. Para transfer edildikten sonra bile bize iyi ve uzlaşmacı davranıldı (bu günlerde çok nadir). Aksesuar ve mobilya yelpazesi de çok şık. Eşim düğünde birkaç iltifat aldı (neredeyse gelin kadar!). Fabiola ziyaretimiz buna değdi ve onu başkalarına tavsiye etmekten mutluluk duyuyoruz.

Yoruma Kapalı