Etimesgut Halk Mobilya Pazarı

3.7
(6)

Halk Mobilya Pazarı adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Elvan, 1544. Cd. Nurmercan Inş 96/B, Emirler – Etimesgut/Etimesgut – Ankara

Telefon : 0543 243 67 21

Halk Mobilya Pazarı Yol Tarifi

Halk Mobilya Pazarı Ankara ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Elvan, 1544. Cd. Nurmercan Inş 96/B, Emirler – Etimesgut/Etimesgut – Ankara olan Halk Mobilya Pazarı, işletmesine 0543 243 67 21 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Halk Mobilya Pazarı ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Halk Mobilya Pazarı yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Halk Mobilya Pazarı hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Halk Mobilya Pazarı ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Halk Mobilya Pazarı ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Halk Mobilya Pazarı için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Halk Mobilya Pazarı bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Halk Mobilya Pazarı sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Etimesgut Halk Mobilya Pazarı Yorumları (6 Yorum)

  1. Gerçekten cok uygun fiyata en iyi ürünleri veriyolar zaten kendileri yapıyorlarmış en ufak bir sıkıntıda 3 gün içinde gelip hallediyorlar keşke her mobilyacı böyle olsa

Comments are closed.