English Home Çeşme

4.2
(33)

Çeşme English Home adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Musalla Mah, 1016. Sk. No: 5 A, Çeşme – İzmir

Telefon : (0232) 434 00 15

Çeşme English Home Yol Tarifi

English Home İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Musalla Mah, 1016. Sk. No: 5 A, Çeşme – İzmir olan English Home, işletmesine (0232) 434 00 15 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca English Home ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan English Home yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. English Home hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak English Home ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan English Home ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. English Home için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. English Home bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada English Home sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 33

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

English Home Çeşme Yorumları (33 Yorum)

  1. Pandemi kurallarına uyan bir işletme. Müşterileri içerideki kişi sayısını dikkate alarak alıyorlar.

  2. Çok güzel nezih bir yer. Müşteriye davranışları ve ilgileri muhteşem.

  3. Çalışanlar alakadar ve güleryüzlü. Çeşme de evi olanlar için kurtuluş noktası gibi, aradığınız her şey en makul fiyatla burada bulabilirsiniz. Ürünlerin çizgisi ve tasarımları gerçekten çok hoş.

  4. İyi fiyata kaliteli ürünler.. Ayrıca çalışkan ve güleryüzlü personel

Comments are closed.