Dom Krovatok

4.9
(15)

Dom Krovatok adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ulitsa Dostoyevskogo, 106, Ufa – Russia

Telefon : 8 (963) 003-03-00

Dom Krovatok Yol Tarifi

Dom Krovatok

Dom Krovatok Russia ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ulitsa Dostoyevskogo, 106, Ufa – Russia olan Dom Krovatok, işletmesine 8 (963) 003-03-00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dom Krovatok ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dom Krovatok yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dom Krovatok hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dom Krovatok ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dom Krovatok ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dom Krovatok için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dom Krovatok bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dom Krovatok sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.9 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dom Krovatok Yorumları

  1. Yatak özel olarak bir ev olarak seçildi, böylece kızı bir prenses gibi muslin kanopilerin altında uyudu – kanopi ayrıca satın alındı ​​ve harika. “Aile” ile oynamak için çok uygun bir seçenek. Yatak güvenli, yan küçük ama bir rüyada düşmesine izin vermiyor. Yatağı yapmayı da engellemez – ve bu ana şey! Kalite mükemmel, ahşap doğal, yapıştırıcı veya reçine kokusu yok. Çocukken böyle bir beşik evim olmadığı için biraz kıskanıyorum.

  2. Oğlum uzun zamandır bir yatak hayal etti – bir çatı katı ve bu mağazada mükemmel olanı bulduk. Bu arada, aynı zamanda yerden tasarruf sağlar) yatak, çevre dostu malzemeden güvenilir bir şekilde (ayrıca yanlar da vardır) tasarlanmıştır (bu an benim için çok önemlidir). Oğlum gerçekten beğendi: gerçek bir kahraman gibi hissediyor), bu arada fiyat kesinlikle makul. hızlı teslimat için teşekkürler

  3. Bir beşik seçimi, her ebeveynin hayatındaki en keyifli olanlardan sadece biri değil, aynı zamanda en sorumlu olanıdır, bu yüzden bebeğimiz için %100 katı huş ağacından “Karyola Evi” nde bir beşik almaya karar verdik. Çok güzeller, dayanıklılar, bir buçuk yıl garantileri var.

  4. Güzel mağaza, ancak fiyatlar diğerlerinden daha ucuz değil

Yoruma Kapalı