Dekor Mobilya Mağaza

4
(45)

Dekor Mobilya Mağaza adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Hacıkaplanlar, İstiklal Cd. No:35/C, Pamukkale – Denizli

Telefon : 0532 772 19 62

Dekor Mobilya Mağaza Yol Tarifi

Dekor Mobilya Mağaza

Dekor Mobilya Mağaza Denizli ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Hacıkaplanlar, İstiklal Cd. No:35/C, Pamukkale – Denizli olan Dekor Mobilya Mağaza, işletmesine 0532 772 19 62 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Dekor Mobilya Mağaza ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Dekor Mobilya Mağaza yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Dekor Mobilya Mağaza hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Dekor Mobilya Mağaza ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Dekor Mobilya Mağaza ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Dekor Mobilya Mağaza için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Dekor Mobilya Mağaza bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Dekor Mobilya Mağaza sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 45

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Dekor Mobilya Mağaza Yorumları

  1. Dekor mobilya isletmesi denizli il sınırları içinde birçok insanın tercih ettigi güvenilir bir işletmedir yılların deneyim ve tecrübesini hizmet alımında fark edeceksiniz .tavsiye eder keyifli alısverisler dilerim

  2. Ne alışverişlerine güvenilir ne de sözlerine. Verdikleri sözleri tutmayıp insanları mağdur ediyorlar.Zamanında teslimatda yapmıyorlar.

  3. Teslimat yavaşlığı ayrı bı sorun gelen ürünün hatasız deyip hatalı gelmesi ayrı bı sorun

  4. Dekor mobilya alış veriş yapılacak enson yerdir şeker hastası olacaksan tamyeri

Yoruma Kapalı