Chic Cham

4.5
(29)

Chic Cham adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Rte de Prilly 2, Lausanne – Switzerland

Telefon : 021 691 89 03

Chic Cham Yol Tarifi

Chic Cham

Chic Cham Switzerland ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Rte de Prilly 2, Lausanne – Switzerland olan Chic Cham, işletmesine 021 691 89 03 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Chic Cham ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Chic Cham yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Chic Cham hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Chic Cham ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Chic Cham ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Chic Cham için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Chic Cham bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Chic Cham sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 29

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Chic Cham Yorumları

  1. Güzel mağaza, burada neredeyse üç saat geçirdi. oradaki insanlarla harika bir sohbet etti ve görünüşe göre içlerinden birinin Kızılderili bağlantısı vardı, bu yüzden üst üste dizilmiş Hint Tanrılarının çok güzel bir koleksiyonunu göreceksiniz. Bazı gerçekten güzel tasarım malzemelerinin oldukça büyüleyici koleksiyonu. Keşfetmek için harika zaman geçirdim, mahallenin etrafını ziyaret etmeli ve manzaranın tadını çıkarmalı.

  2. Yurtdışındaki geçici restoranda hoşuma gitti. Mağazayı ziyaret etmedim.

  3. Güzel tatlarla dolu çok güzel bir yer. Bir zorunluluk!

Yoruma Kapalı