Big Room

3.7
(40)

Big Room adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Gamla Tuvevägen 15, Göteborg – Sweden

Telefon : 031-87 70 71

Big Room Yol Tarifi

Big Room

Big Room Sweden ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Gamla Tuvevägen 15, Göteborg – Sweden olan Big Room, işletmesine 031-87 70 71 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Big Room ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Big Room yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Big Room hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Big Room ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Big Room ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Big Room için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Big Room bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Big Room sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 40

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Big Room Yorumları

  1. Harika yer! Hannu her zaman ayağa kalkar ve yardım eder ????????

  2. Ziyaretçileri ve alıcıları aşağı çeken Dev Dev Dev pis personel. Bir kanepe satın almayı düşündüm, ancak hoş olmayan personel nedeniyle. HATİK VE RAHATSIZ BİR YERDE HİÇBİR ŞEY OLMADIM.
    SONRA SAYFALARDA ÇİZİLEN ANA ŞEYLERİ ALIRSINIZ. KÜÇÜK ŞOK MARKALARI ..

  3. Hizmetten memnun, çok sayıda yardım ve iç tasarım ipuçları aldı. Mobilyaların çoğunu burada aldım!

    Teşekkürler!

Yoruma Kapalı