Bellona Mamak

2.8
(5)

Bellona adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Abidinpaşa Tıp Fakültesi Cad. 112, Tıp Fakültesi Cd. 114-A-B, Mamak – Ankara

Telefon : (0312) 364 38 27

Bellona Yol Tarifi

Bellona

Bellona Ankara ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Abidinpaşa Tıp Fakültesi Cad. 112, Tıp Fakültesi Cd. 114-A-B, Mamak – Ankara olan Bellona, işletmesine (0312) 364 38 27 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bellona ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bellona yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bellona hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bellona ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bellona ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bellona için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bellona bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bellona sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.8 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bellona Mamak Yorumları

  1. Hiç bir yere ugramayın direkt buraya gidin gözünüz kapalı ????

  2. Aşağıda biri gözü kapalı gelin demiş. Çoğunluğu yerel rehber olan ve hiç bir şey satın almayan bu tiplere inanmayın. Bellonadan çöp bile almayın. Ben yandım siz yanmayın. Sinir hastası olmayın.

  3. Özem gereksinimli oğlum için yatak almam gerekiyor ve oğlumun özel durumundan dolayı mağazaları gezip alma imkanım olmadığı için güvenilir bir markadan telefonlarla iletişim sağlayıp almak zorunda olduğum için mağazayı aradım telefona çıkan satış elemanı na durumu anlattım bilgi rica ettim telefondaki hanımefendi (asla hanımefendi cümlesine layık değil) böyle saçma alışveriş görmedim diyerek beni azarladı oğlumun durumu anlatıp bu şekilde almak zorunda olduğumu tekrar anlatmama rağmen aynı saygısızlıkla telefonu kapatın yoksa ben kapatacağım diyerek bana çıkıştı. Zorunlu olduğum bu durumda yardımcı olunması gerekirken yapılan saygısızlığı kınıyorum
    Yakışmıyor bu kaliteli marka bu eleman.umarın gereği yapılır.

Yoruma Kapalı