Aydın Kelebek Mutfak & Banyo

4
(10)

Kelebek Mutfak & Banyo adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Adnan Menderes, Çevre Blv. No:51, Efeler – Aydın

Telefon : (0256) 226 25 30

Kelebek Mutfak & Banyo Yol Tarifi

Kelebek Mutfak & Banyo Aydın ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Adnan Menderes, Çevre Blv. No:51, Efeler – Aydın olan Kelebek Mutfak & Banyo, işletmesine (0256) 226 25 30 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kelebek Mutfak & Banyo ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kelebek Mutfak & Banyo yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kelebek Mutfak & Banyo hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kelebek Mutfak & Banyo ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kelebek Mutfak & Banyo ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kelebek Mutfak & Banyo için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kelebek Mutfak & Banyo bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kelebek Mutfak & Banyo sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Aydın Kelebek Mutfak & Banyo Yorumları (10 Yorum)

  1. Yaptıkları işi hep yarım bırakan bir firma.Güvenim sıfır

  2. Beş para etmez işler yapılıyor. Mart 2020 tarihinde verdiğimiz mutfak siparişimiz Ocak 2021 oldu halen teslim edilmedi. Hayattaki en büyük yanılgım oldular. Kesinlikle iş yaptırmanızı tavsiye etmiyorum. Son bir haftadır beni üç kere yine salladılar. Geliyoruz hemen hallediyorum diye diye yalanlar yalanlar yalanlar.

    Kesinlikle yalancılar ve ne fiyat verirlerse versinler buradan iş yaptırmayın.

    Adının kelebek olduğuna bakmayın beş para etmez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir