Macitler Mobilya

3.5
(47)

Macitler Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Masko Mobilya Kenti Ikitelli Caddesi No:26-28 D:14A Blok, İkitelli Osb/Başakşehir – Başakşehir/İstanbul

Telefon : (0212) 675 01 72

Macitler Mobilya Yol Tarifi

Macitler Mobilya Başakşehir/İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Masko Mobilya Kenti Ikitelli Caddesi No:26-28 D:14A Blok, İkitelli Osb/Başakşehir – Başakşehir/İstanbul olan Macitler Mobilya, işletmesine (0212) 675 01 72 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Macitler Mobilya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Macitler Mobilya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Macitler Mobilya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Macitler Mobilya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Macitler Mobilya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Macitler Mobilya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Macitler Mobilya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Macitler Mobilya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 47

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Macitler Mobilya Yorumları (47 Yorum)

  1. Masko’nun girişini bulmak zor oldu. Mağazayı bulmak kolay. Aslında büyük bir umutla gitmeme rağmen umduğumu bulamadığım bir mağaza oldu. İnternetten görüp beğendiğimiz Ergani yatak odası ve Zeugma ikili koltuk için oradaydık. Umduğumuzu bulamadık. Ama çalışanlar kibar ve anlayışlı.

  2. Kaliteli evet, pahalı evet, değer mi değer???????? İskonto istenebiliyor, teslimat süreleri corona sebebiyle 2 aya çıkmış.

  3. Buram buram 1. kalite maskoda kalite ve şıklık isteyenler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir