Kervan Mobilya

4.2
(12)

Kervan Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Yıldızevler, Hilal, Turan Güneş Blv. No: 52/A, Çankaya – Ankara

Telefon : 0533 597 28 84

Kervan Mobilya Yol Tarifi

Kervan Mobilya Ankara ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Yıldızevler, Hilal, Turan Güneş Blv. No: 52/A, Çankaya – Ankara olan Kervan Mobilya, işletmesine 0533 597 28 84 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kervan Mobilya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kervan Mobilya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kervan Mobilya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kervan Mobilya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kervan Mobilya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kervan Mobilya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kervan Mobilya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kervan Mobilya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Kervan Mobilya Yorumları (12 Yorum)

  1. Güleryüzlü çalışan ekip ve Md.Yrd.sı Çetin beyin ilgisi alışverişimi kolaylaştırdı.

  2. Magaza çalışanları çok ilgili, güleryüzlü. Alışverişimi çok keyifli bir hale getirdiler, güzel magaza çalışanlarına çok tşk ederim ????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir