Gündoğdu Mobilya İkitelli

3.9
(44)

Gündoğdu Mobilya | İkitelli Mağaza adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ziya Gökalp, Masko Sanayi Sitesi Yolu 16B/33, İkitelli Osb/Başakşehir – Başakşehir/İstanbul

Telefon : (0212) 675 01 61

Gündoğdu Mobilya | İkitelli Mağaza Yol Tarifi

Gündoğdu Mobilya | İkitelli Mağaza Başakşehir/İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ziya Gökalp, Masko Sanayi Sitesi Yolu 16B/33, İkitelli Osb/Başakşehir – Başakşehir/İstanbul olan Gündoğdu Mobilya | İkitelli Mağaza, işletmesine (0212) 675 01 61 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gündoğdu Mobilya | İkitelli Mağaza ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gündoğdu Mobilya | İkitelli Mağaza yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gündoğdu Mobilya | İkitelli Mağaza hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gündoğdu Mobilya | İkitelli Mağaza ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gündoğdu Mobilya | İkitelli Mağaza ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gündoğdu Mobilya | İkitelli Mağaza için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gündoğdu Mobilya | İkitelli Mağaza bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gündoğdu Mobilya | İkitelli Mağaza sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 44

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Gündoğdu Mobilya İkitelli Yorumları (44 Yorum)

  1. AVCILAR şubesi,Vasat,Girişte yüzünüze bile bakmayan masa başı personeli var,sonra ilgilenmeye çalışan biri geldi ne sorsak o yok bu yok,koltuk takımı alacaksınız Nakliye var ama o gün oraya sevk olursa gelir olmazsa gelmez diyorlar, Kumaş rengi soruyorsun elimizde ne varsa onu yapıyoruz diyor,nasıl yani diyorum ,şansınıza ne çıkarsa diyor,koltuğun K sinden anlamıyor, İnternet ten Kalitesini araştırıp gittik ama keşke personelin kalitesini de değistirseler,Yazık o mağazaya verilen kiraya,Resmen Patronu ve firmayı Batırmak için çalışıyorlar.

  2. Çok uygun fiatlarla çok kaliteli ürünler var. Biz masko şubesini gezdik ama bütçemizin 350 lira fazla fiatında indirim alamadığımız için alış verişi tamamlayamadık. İlgili alakalı personelden memnun kaldık teşekkürler inşallah başka bir mobilya ihtiyacımızda geleceğiz.

  3. Söz verdiğiniz günde teslimat yapmıyorsunuz telefonlara cevap vermiyorsunuz güvenilir değilsiniz kimseye sizi önermem

  4. Bugün kızıma genç odası bakmak icin Avcılar şubesine gittik.Satis temsilcisi başka bir müşteriyle ilgileniyordu.Neyse alt kata inip ürünlere bakın ben geliyorum dedikten sonra kayboldu adam.Ust kata çıktık tekrar.Fakat bu sefer dışarıda sigara içen başka bir adam vardı.Musteri zannettim.İceri girdikten sonra suratıma bile bakmadan masasına oturdu.Pardon bizimle ilgilenecek misiniz dedim.Hesap işlerim var.Bekleyin arkadaş gelir şimdi dedi.Neyse bı şans daha vereyim dedim.Derken bizi ilk karsilayan arkadaş üst kattan başka müşterilerle indi.Bizden sonra gelen müşteriler.Arka tarafa gidip onlarla ilgilenmeye devam edince,dedi.:tamam, yürü gidiyoruz Halbuki aliciydim.Benden tavsiye kapısından bile geçmeyin.İceride iş bilmez 2 kişi.Diger şubeleri için birşey söyleyemem.Ama Avcılar şubesi acil yeni personel bulmalı!!!

  5. Güzel bir mağaza ve müşteriyle güzel ilgileniyorlar özellikle Levent bey e teşekkür ederiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir