Gaysan Furniture

4.3
(56)

Gaysan Furniture adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ziya Gökalp Mh., Masko Mobilyacılar Sitesi D:5B Blok, 22-24, Başakşehir – İstanbul

Telefon : (0212) 675 06 07

Gaysan Furniture Yol Tarifi

Gaysan Furniture İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ziya Gökalp Mh., Masko Mobilyacılar Sitesi D:5B Blok, 22-24, Başakşehir – İstanbul olan Gaysan Furniture, işletmesine (0212) 675 06 07 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Gaysan Furniture ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Gaysan Furniture yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Gaysan Furniture hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Gaysan Furniture ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Gaysan Furniture ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Gaysan Furniture için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Gaysan Furniture bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Gaysan Furniture sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 56

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Gaysan Furniture Yorumları (56 Yorum)

  1. İlgili ve güvenilir bir firma ölçülerinize ve hayallerinzdeki katlanir yatakları arayıp bulabileceğiniz tek adres .

  2. Günümüz dailerindeki alan sorununa çözüm bulmak için tasarlanmış mobilya konseptlerini görme imkanınız var. Kaliteli ürünler olduğu anlaşılıyor. Genç odası bakmaya gittik gayet güzel ürünler. Tavsiye ederim.

  3. Mobilyaları için bir şey söylemeyeceğim. Montaj ekibi düzgün. Satış,muhasebe ve finans tarafı olarak bugüne kadar gördüğüm en düzensiz kurum.Mobilyalarım geç geldi,yanlış geldi,faturam yanlış kesildi ve bütün ısrarlarıma rağmen hala düzeltip gönderemediler. İletişim kurarken söylediklerinizi gerçekten dinlediklerinden emin olun.Bana günün sonunda keşke odam biraz daha dar olsaydı da bu diyaloglara girmeseydim dedirttiler.

  4. Sadece tek yatak sipariş verdik, bir aydir bekledik, bir ay sonra yanliş yatak tipi geldi,
    Kimse bize iletişmedi , yapacak ne ? Nasil telafi ediyoruz ? Haber yoktu
    Boşa büyük fabrika isim, çok pişmaniz
    Hala bekliyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir