Ev Dekor Mobilya

4.1
(18)

Ev Dekor Mobilya adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : iosb mah. masko mobilyacılar sitesi 18/A Blok no:24-26, İkitelli Osb/Başakşehir – Başakşehir/İstanbul

Telefon : 0545 515 50 14

Ev Dekor Mobilya Yol Tarifi

Ev Dekor Mobilya Başakşehir/İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi iosb mah. masko mobilyacılar sitesi 18/A Blok no:24-26, İkitelli Osb/Başakşehir – Başakşehir/İstanbul olan Ev Dekor Mobilya, işletmesine 0545 515 50 14 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ev Dekor Mobilya ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ev Dekor Mobilya yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ev Dekor Mobilya hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ev Dekor Mobilya ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ev Dekor Mobilya ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ev Dekor Mobilya için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ev Dekor Mobilya bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ev Dekor Mobilya sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 18

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Ev Dekor Mobilya Yorumları (18 Yorum)

  1. Öncelikle aklımda mağaza ile ilgili net bir fikir yoktu. Yorumlar doğrultusunda kararsız kalmıştım. Fakat gidip kendim görmek istedim. İlgi alaka gösterip gerçekten çok güzel karşılandım. Özellikle Nuray hanıma çok teşekkür ederim. TV ünitesi için özel ölçüm istedim Nuray hanımdan ve bütçeme uygun bir ürün hazırlattı istediğim gibi oldu. Gerek yetkilisi gerek çalışanları gayet saygılı kişiler. İstediğim tarihte de ürünüm teslim edildi. Eşim mutlu ben mutluyum. Ve gidecek arkadaşlara tavsiye ederim. İyi niyetle yaklaşırsanız, iyi niyetle işleriniz sonuçlanır. Sağlık günler dilerim herkese.

  2. Arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine gittiğim bir mağazadır. Bizimle ilgilenen Nuray hanıma teşekkür ederim. Yönlendirdiği modeller evimize gerçekten çok yakıştığını düşünüyoruz. Zor beğenen bir kadınım. Nuray hanımın sabrına hayran kaldım. Kendisine bir kez daha teşekkür ederim. Gidecek arkadaşlara da tavsiye ediyorum.

  3. Güler yüzlü ve güzel ürünleri var.satis esnasında yardımları için teşekkür ederiz

  4. En büyük pismanliklarimdan bir tanesidir kendileri. 2018 yılında yemek odası ve oturma grubu satin aldik. Oturma grubunda seçmiş olduğum renk ve kumas dışında bir renk ve kumaşı yapmışlardi. Koltuklar o kadar kalitesiz ki daha ilk senesinde ortasi çöktü, kumaşın oturma yerleri kaydi, ahsap kasnaklardan ses geliyor. Yemek takiminin granit mermer görünümü saçma bi hal aldi. Ama almak istediğiniz vakit sizinle gayet güzelilgilendiler, o kadar kalitesiz ürünlerim var ki, bin pismanim.

  5. Daha alalı 2 sene olmadan 2 defa garantiye gitti koltuk takımlarım. İlkinde berjerimin ayakarı kırıldı ikincide kanepelerimin iç süngerleri yerinden kaydı şaka gibi verdiğüm paraya yazık günah dünyanın parasını ödedik keşke sizden almasaydım sizde alırken 1 kere daha düşünün.

Comments are closed.