Bellona Nazar Mobi̇lya Merkez

4.2
(43)

Bellona Nazar Mobi̇lya Merkez adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk, 1. İkitelli Cad. No:167, Küçükçekmece – İstanbul

Telefon : (0212) 698 12 22

Bellona Nazar Mobi̇lya Merkez Yol Tarifi

Bellona Nazar Mobi̇lya Merkez İstanbul ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk, 1. İkitelli Cad. No:167, Küçükçekmece – İstanbul olan Bellona Nazar Mobi̇lya Merkez, işletmesine (0212) 698 12 22 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bellona Nazar Mobi̇lya Merkez ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bellona Nazar Mobi̇lya Merkez yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bellona Nazar Mobi̇lya Merkez hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bellona Nazar Mobi̇lya Merkez ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bellona Nazar Mobi̇lya Merkez ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bellona Nazar Mobi̇lya Merkez için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bellona Nazar Mobi̇lya Merkez bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bellona Nazar Mobi̇lya Merkez sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 43

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bellona Nazar Mobi̇lya Merkez Yorumları (43 Yorum)

  1. Konumuz firmadan daha önce çamaşır makinesi ve küçük ev aletleri aldım.Kendileri çık düzgün esnaflardır. Alışveriş yapmanızı tavsiye ederim. Bos,vestel ve Bellona gibi markaların bayilikleri vardır. Her konuda sizlere yardımcı olurlar.

  2. Herkesin gitmesi gerek melek gibi insanlar ilgileniyolar fiyatlar çok uygun

  3. Aldığımız her üründen çok memnun kaldık ayrıca müşterilerine güler yüzlü ve ilgili davranmaları artı puan getiriyor ????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir